Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.
amet velit. Duis ornare eros quis sem. Etiam mauris.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Aenean felis ipsum, vulputate eu, dapibus ut.
Morbi vel massa. Nam id diam. Pellentesque tinci tellus.Líčení očí

21. listopadu 2009 v 20:05 | Denďul-!-nka |  Beauty

Nikdy není dost tipů, jak vylepšit líčení očí. Oči jsou jednou z nejvíce opěvovaných částí našeho těla, tak je třeba, aby vypadaly vždy svůdně a něžně a rebelsky!

K barvě oční linky je třeba doladit odstín očních stínů.
Jak vybírat řasenku:
Pokud máte tmavé řasy, použijte černou řasenku pro maximální intenzitu nalíčení očí. Máte-li tmavohnědé, hnědé nebo světlé řasy, použijte hnědou řasenku, který zvýrazní přirozený vzhled řas. Pokud máte světlehnědé nebo světlé řasy, a chcete osvěžit svůj vzhled, pak vyzkoušejte modrou řasenku.
Kouřový efekt nalíčení očí:
Oční linky můžete rovněž použít pro vytvoření kouřového efektu nalíčení očí. Naneste dvě linky podél linie řas. Poté naneste zvolený odstín rovněž na víčko a jemně rozetřete pěnovým aplikátorem.
Pro zvýraznění očí:
Zklidněte ruku tak, že si jí opřete o desku stolu a nakreslete dvě linky podél řas. Slabší pod linii spodních řas a silnější nad linii horních řas. Pro pravidelně nanesené linky napněte pleť prstem od vnějšího koutku oka. Nakonec aplikujte řasenku.
Zvolte si svoje oční stíny:
Pokud je přirozená barva vaší pleti velice světlá, vybírejte mezi růžovými, fialovými a modrými očními stíny. Pokud máte snědou pleť a snadno se opalujete, vyzkoušejte korálovou, oranžovou, červenou, teplou hnědou či olivově zelenou barvu očních stínů
http://cute-actiongirls.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama