Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.
amet velit. Duis ornare eros quis sem. Etiam mauris.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Aenean felis ipsum, vulputate eu, dapibus ut.
Morbi vel massa. Nam id diam. Pellentesque tinci tellus.Beauty

Fuel For Life - Summer Limited Edition

27. května 2010 v 15:03 | Denďul-!-nka
V barvách neonů
Diesel nás v létě rozpálí novinkou Fuel For Life Summer Limited Edition.
"Život v nových barvách!" hlásají zářivé letní vůně.
Heslo dne: zazářit!
Styl hovoří jasným, barevným jazykem.http://kidsland.cz/lori_poradna/archiv/7547.jpgV rytmu Továrny
Neonové barvy vyšly, jakoby z černé díry, z radikálně zaměřených loftů epicentra pulzující newyorské undergroundové scény na počátku osmdesátých let. Právě v tomto místě Stephen Sprouse, chráněnec Andyho Warhola, vytvořil módu, které bychom dnes říkali streetwear. Byl v ní cítit vliv počátků hip-hopu a samozřejmě zlaté éry newyorských nočních klubů.
Barvy naplno!
Britshttp://kidsland.cz/lori_poradna/archiv/7548.jpgká popová scéna se fenoménu přezdívanému day-glo velmi rychle chopila, jak bylo ostatně vidět v případě teenagerovské skupiny Wham!.

Fuel For Life Summer Edition
Elektrizující rytmus + neonový flakón = extra život
Balení odráží tvar původní vůně a s určitou nadsázkou reaguje na éru prohibice. Většina letních vůní pracuje s průhledností, ale Fuel For Life je jiná. Zářivá dvojice v křiklavých barvách: modrá pro kluky a růžová pro holky. Dost možná připomíná i kanystr… Dieselu, samozřejmě. Může to být parťák na dlouhou noc i společník na pláž. Každopádně se vymyká.

http://kidsland.cz/lori_poradna/archiv/7545.jpgFUEL FOR LIFE FOR WOMEN
Mandarinka a bergamot příjemně dráždí smysly. V těsném závěsu jde silné trio jasmínu, černého rybízu a neroli.
Základní tóny tvoří ambra, dřevo, pižmo a pačuli: střídavě unisono zní a znovu utichají, jako letní vášeň.


Zdroj

Líčení očí

21. listopadu 2009 v 20:05 | Denďul-!-nka

Nikdy není dost tipů, jak vylepšit líčení očí. Oči jsou jednou z nejvíce opěvovaných částí našeho těla, tak je třeba, aby vypadaly vždy svůdně a něžně a rebelsky!

K barvě oční linky je třeba doladit odstín očních stínů.
Jak vybírat řasenku:
Pokud máte tmavé řasy, použijte černou řasenku pro maximální intenzitu nalíčení očí. Máte-li tmavohnědé, hnědé nebo světlé řasy, použijte hnědou řasenku, který zvýrazní přirozený vzhled řas. Pokud máte světlehnědé nebo světlé řasy, a chcete osvěžit svůj vzhled, pak vyzkoušejte modrou řasenku.
Kouřový efekt nalíčení očí:
Oční linky můžete rovněž použít pro vytvoření kouřového efektu nalíčení očí. Naneste dvě linky podél linie řas. Poté naneste zvolený odstín rovněž na víčko a jemně rozetřete pěnovým aplikátorem.
Pro zvýraznění očí:
Zklidněte ruku tak, že si jí opřete o desku stolu a nakreslete dvě linky podél řas. Slabší pod linii spodních řas a silnější nad linii horních řas. Pro pravidelně nanesené linky napněte pleť prstem od vnějšího koutku oka. Nakonec aplikujte řasenku.
Zvolte si svoje oční stíny:
Pokud je přirozená barva vaší pleti velice světlá, vybírejte mezi růžovými, fialovými a modrými očními stíny. Pokud máte snědou pleť a snadno se opalujete, vyzkoušejte korálovou, oranžovou, červenou, teplou hnědou či olivově zelenou barvu očních stínů
http://cute-actiongirls.blog.cz/

Afty a Opra-problém?

21. listopadu 2009 v 20:03 | Denďul-!-nka
Opary
nepříjemný opar


Opar rtu (Herpes labialis) je nejčastější infekční virové kožní onemocnění. Projevuje se v oblasti obličeje, v blízkosti úst, rtů a nosu. K nákaze dochází často v raném věku od příbuzných nebo od jiného nakaženého dítěte. Infekce probíhá nenápadně v podobě vřídku v ústech, na jazyku, dásních nebo postižení oka.
Po
dněty vzniku oparů
  • Horečka, celkově špatný zdravotní stav
  • Jiná nemoc, např. chřipka nebo nachlazení
  • Nadměrné vystavení UV záření,slunci atd.
  • Stres
  • Vyčerpání
  • Menstruace
  • Těhotenství
  • Velké teplo / chlad
  • Lokální postižení, např. zubní chirurgie, při holení, popraskané rty
  • Stádia oparu

Každý opar prochází několika stádii vývoje: trnutí, zarudnutí, puchýř a strup.

Herpesviry jsou velmi nakažlivé, a to i v době, kdy se puchýře již vyhojily a vytvořily se strupy. Další nákaze i přenosu infekce na jiné osoby zabrání přísná hygiena.Jak lze opary léčit

Pokud se opary kolem úst neobjevují často a jsou malé, lze zkusit některý z přírodních preparátů, s protivirovými a antibakteriální účinky. Propolisovou tinkturu, výtažek z kořene lékořice, chlorofyl, mořské řasy, gel z Aloe vera nebo olej tea tree či pupalkový olej. Ty mohou účinně zasáhnout ve všech stádiích oparu (od svědění až po puchýřek). Hojení napomáhá i zinek a vitamíny skupiny B.

Na opakované opary nebo velké opary pomáhá aminokyselina L-lysin a nekonzumovat čokoládu, oříšky a želatinu a do jídelníčku zařadit pivovarské kvasnice, hnědou rýži, zrniny vcelku, česnek, papriku, syrové ovoce a zeleninu. Též je dobré posilnit celkovou imunitu. V dalším případě je na místě vyhledat kožního lékaře.


Afty
Afty je infekční onemocnění způsobené viry, začíná řezavým pocitem v místě budoucího výsevu. Během jednoho dne se vyvinou malé vřídky, většinou na rtu nebo tváři, někdy na jazyku, na patře. Mohou velice bolet a téměř znemožnit jíst a mluvit. Afty mají sklon se dvakrát až třikrát během roku vracet.
Mezi nejčastější příznaky patří pálivá bolest na postižených místech ústní sliznice, zvláště při požití kyselých nebo kořeněných jídel, jeden či více žlutých či bílých vřídků s červeným okrajem, zvýšená teplota, malátnost.

Afty postihují hlavně mladé lidi, častěji ženy. Tvoří se v důsledku stresu. Na jejich vzniku se pravděpodobně podílejí hormony, často se objevují u žen před menstruací. Výskyt aft ovlivňuje podvýživa, zvláště nedostatek vitamínu B12, kyseliny listové a železa. Někteří lidé jsou citliví na složky zubních past a ústních vod. Dalšími rizikovými faktory jsou zubní protézy a rovnátka a zlozvyk skousávání rtů a tváří. Afty může také vyvolat kouření a žvýkání tabáku.

Dokud se afty nezhojí, vypusťte z jídelníčku kyselá a kořeněná jídla, zvláště citrusové a rajčatové šťávy, čili papričky, vlašské ořechy. Cucání kostky ledu pomáhá přechodně od bolesti. Velké nebo často se opakující afty je možno léčit ústní vodou, obsahující tetracyklin. Je vhodné tělu doplnit vitamíny skupiny B. Bylináři často léčí afty výplachy úst vodami s obsahem heřmánku, vodilky kanadské ( není vhodná pro těhotné ) či myrhy.

 
 

Reklama