Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit.
amet velit. Duis ornare eros quis sem. Etiam mauris.
Cras non nibh non mi molestie rhoncus. Aliquam erat .
Aenean felis ipsum, vulputate eu, dapibus ut.
Morbi vel massa. Nam id diam. Pellentesque tinci tellus.Fashion

Cute Pásky :*

22. listopadu 2009 v 15:56 | Denďul-!-nka
Jééé :* ty sou uplně boží


Cupcake Love Belt

Tríča :)

22. listopadu 2009 v 15:54 | Denďul-!-nka
Uplně krásný :**
Rainy Day Long Sleeved Tee

Thaničky do bot :)

22. listopadu 2009 v 15:49 | Denďul-!-nka
Tkaničky do bot, kdo by je v dnešní době neznal. Jsou běžnou součástí našeho života a hlavně důležitým prvkem a doplňkem bot. Tkaničky se staly populárními až ve 20. století. Do té doby měly boty přezky, háčky nebo se jen jednoduše natáhly na nohy.
První dírky do bot s tkaničkami byly ale vynalezeny už v roce 1790. V dnešní době na trhu najdeme nepřeberné množství různých barev. Většinou se vybírají podle barvy bot a aby ladily. Ale co takhle jednou zkusit naprostý kontrast? Třeba rovnou neonovou barvu…
Tradičními materiály jsou bavlna, kůže, len s příměsí, dokonce i konopí. Velice odolná jsou umělá vlákna-polyester, polyamid, polypropylen... Jejich jediná malá nevýhoda je, že klouží a rychleji se rozvazují. Za to déle vydrží a někdy vypadají i lépe. Čím se od sebe liší kulaté tkaničky od plochých? Jedná se zase a pouze jen o praktičnost. Takže při výběru myslete na to, že se vám budou kulaté častěji rozvazovat.

Proto se ploché duté tkaničky využívají zejména pro sportovní, pracovní obuv a brusle pro lední hokej. Dále tu existují i kulaté s jádrem, bez jádra, třeba pro vycházkovou obuv. A nakonec voskované, které mají své uplatnění ve společenské obuvi.

Konce tkaniček jsou převážně ukončené celuloidovou páskou. Můžeme najít i kovové zakončení, ale to spíše u delších a masivnějších tkaniček nebo zatavené za vysoké teploty.

V dnešní době nám moda umožňuje neomezené možnosti, takže můžeme popustit uzdu své fantazii a vyměnit své staré tkaničky za nové a hlavně barevné. Můžete si vybrat třeba i ze zvířecích vzorů, puntíčků, proužků. Pro drsnější typy jsou tu i obrázky s lebkami, pentagramy…

Už nikdy si nemusíte zavázat tkaničky

Jednou z novinek na trhu jsou tkaničky, které se nemusí vázat. Judi Cohen, která vlastní firmu s pomůckami pro tělesně postižené a lidi s omezenou pohybovou schopností uvedla na trh druh tkaniček, které si nemusíte zavazovat. Jsou to vlastně spirálky ze speciálního plastu, které se provléknout stejně, jako tkaničky, ale drží po celou dobu svůj tvar a tím i botu. Tato novinka se hodí nejen pro lidi s problémy s klouby, ale i pro děti, dále jednoduše pro ty, kteří jsou až moc líní, aby si boty zavázali a pro ty, kteří chtějí být originální a ,,cool". Nabízí se i v dětských velikostech a mnoha různých legračních barvách. Mnoha publikacemi byly vyhlášeny za nejlepší nový výrobek.

Pri kopírovaní si dejte pls tuto ikonku

:))) krásný :D

21. listopadu 2009 v 20:31 | Denďul-!-nka
click

Bags

21. listopadu 2009 v 20:29 | Denďul-!-nka

 
 

Reklama
Reklama